МЕНЮ

Федерація стрільби України

Перші медальні здобутки нашої збірної на Чемпіонаті Європи з пневматичної зброї.

У перший змагальний день Чемпіонату Європи представниця юніорської команди нашої збірної Конарєва Поліна посіла друге місце у вправі ПП-2 (результат кваліфікації 376 оч., фінал 235.0).
    У вправі ГП-12 серед юніорів чемпіоном став Ігор Кізима, срібним призером - Максим Бабушок, які разом із Данилом Даниленко посіли перше місце у командному заліку. Серед дівчат у командній боротьбі срібними призерками стали: Вікторія Стецюра, Юлія Тимошко та Дарія Рожнятовська.
    У другий день змагань пістолетна команда юніорів посіла третє місце у вправі ПП-3. Склад команди: Павло Крепостняк (569 оч.), Богдан Кириленко (568 оч.) та Олександр Самострол (568 оч.).
    У праві ГП-11а серед жінок чемпіонкою стала Галина Аврменко, яка разом із Вікторією Рибоваловою та Людмилою Василюк стали срібними призерками у командній боротьбі.
    Вітаємо чемпіонів та призерів змагань і бажаємо у майбутньому тільки перемог!